تبلیغات
افطار... ویژه ماه مبارک رمضان - پاسخ به درخواست کاربران

» پاسخ به درخواست کاربران

 

 

 

 این بخش برای پاسخ گویی به درخواست های کاربران محترم اضافه شده است.

 

یکی از کاربران در نظرات خود معانی و ترجمه آیات قرآن را درخواست کرده بودند. ما علاوه بر معرفی سایتهای قرآنی با ترجمه های مختلف مطالب مفید دیگری را نیز در حوزه تفسیر و علوم قرآنی در اختیار ایشان و دیگر کاربران قرار می دهیم.

متن نظر کاربر: آیا معانی آیات هم در جایی در این سایت دارین ؟ می شه خواهش کنم لینکش را برایم بفرستید .

 

قرآن در پایگاه صدا و سیما (متن قرآن، چهار ترجمه فارسی و یك ترجمه انگلیسی، یك دوره ترتیل، تواشیح، آموزش قرآن زبان : فارسی)

قرآن در پایگاه حوزه (متن قرآن با دو ترجمه فارسی و یك ترجمه انگلیسی به همراه آشنایی با هر سوره، علوم قرآنی، تفسیر، كتابخانه قرآنی، ادیان و تمدنها در قرآن، تفسیر موضوعی، دایره المعارف قرآنی، قرآن و اهل بیت (ع)، خادمان قرآن و معرفی مؤسسات قرآنی. زبان : فارسی)
قرآن در پایگاه اهل البیت علیهم السلام (متن كامل قرآن كریم همراه با ترجمه فارسی و 8 ترجمه به سایر زبان ها همراه با امكان استماع ترتیل آیات زبان : فارسی)

قرآن كریم  (متن قرآن با اعراب، تفسیر قرآن، كتاب و مقالاتی در زمینه قرآن، آموزش تجوید و ترتیل، دعاها و احادیث مربوط به قرآن و … زبان: عربی)
منابع قرآن در اینترنت (مقالاتی در خصوص قرآن، آداب قرائت قرآن، قرآن و علوم جدید، تاریخ قرآن، قرائت قرآن، ترجمه قرآن به یازده زبان دنیا و هفت ترجمه انگلیسی زبان: انگلیسی)
كتابخانه قرآن كریم(متن تفسیر نمونه، تفسیر کوثر و تعداد زیادی از کتابهای مفید پیرامون قرآن کریم)

اصول قرائت قرآن کریم

متن کامل کتاب  مباحثى پیرامون معارف قرآن كریم (ایت الله مدرسی)

کتاب شناسی قران کریم

نسخه های خطی قرآن کریم

قرآن در آیینه احكام

مقالات  قرآنی

درسنامه علوم  قرآنى سطح 1

علوم قرآنى

 

دوست دیگری هم متن سخنرانی های حضرت آیت الله فاطمی نیا را در خواست کرده بودند که متاسفانه ظاهرا هیچ یک از متون سخنرانی های ایشان بر روی اینترنت قرار نگرفته است. اما کتابهایی مانند شرح جامعه ی کبیره ، که حاصل سخنرانی های معظم له می باشد در بازار نشر موجود است.

متن نظر کاربر: لطفا راهنمایی کنید چگونه می توانم سخنرانیهای استاد فاطمی نیا را به صورت متن نوشته شده داشته باشم؟

 

متن نظر کاربر: میشه لینک عضویت در گروه فاطمیون رو در وبلاگ قرار بدین تا هرکس دوست داشت در این گروه فعال عضو بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

ستون سمت راست کلمه فاطمیون حامل لینک آدرس گروه است.

http://groups.yahoo.com/group/fatemiuon/


نظر ها () || [لینك مطلب]                   نوشته شده توسط : گروه اینترنتی فاطمیون


هرگونه استفاده از این وبلاگ، موجب امتنان است.